AWS S3 Database Backup (1.0.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Download
sv: Ladda ned

en: None
sv: Ingen

en: No data
sv: Ingen data

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Path
sv: Sökväg

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Created
sv: Skapad

en: General
sv: Allmän

en: Other
sv: Övriga

en: Features
sv: Funktioner

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Keys
sv: Nycklar

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Database Options
sv: Alternativ för databas

en: Tables
sv: Tabeller

en: Dependencies
sv: Beroenden
