AWS S3 Database Backup (1.0.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
