AWS S3 Database Backup (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Development
ne: विकास

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Dependencies
ne: आश्रित
