AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Download
eu: Deskargatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Created
eu: Sortua

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: Keys
eu: Giltzak

en: Local
eu: Lokala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
