AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Download
pl: Pobierz

en: None
pl: Brak

en: No data
pl: Brak danych

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Created
pl: Utworzono

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Keys
pl: Klucze

en: Local
pl: Lokalnie

en: About
pl: O stronie

en: Database Options
pl: Ustawienia bazy danych

en: Dependencies
pl: Zależności
