AWS S3 Database Backup (1.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall
