Sage Pay (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Credit card details
gl: Detalles da tarxeta de crédito

en: (Last 4)
gl: (Últimas 4)

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: Order total: @total
gl: Total do pedido: @total

en: Remove reference
gl: Borrar referencia

en: 01 - January
gl: 01 - Xaneiro

en: 02 - February
gl: 02 - Febreiro

en: 03 - March
gl: 03 - Marzo

en: 04 - April
gl: 04 - Abril

en: 05 - May
gl: 05 - Maio

en: 06 - June
gl: 06 - Xuño

en: 07 - July
gl: 07 - Xullo

en: 08 - August
gl: 08 - Agosto

en: 09 - September
gl: 09 - Septembro

en: 10 - October
gl: 10 - Outubro

en: 11 - November
gl: 11 - Novembro

en: 12 - December
gl: 12 -  Decembro
