Sage Pay (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Balance: @balance
et: Bilanss: @balance

en: @auth_id - @date - @amount authorized
et: @auth_id - @date - @amount autenditud

en: Select authorization
et: Vali autentimine

en: 01 - January
et: 01 - jaanuar

en: 02 - February
et: 02 - veebruar

en: 03 - March
et: 03 - märts

en: 04 - April
et: 04 - aprill

en: 05 - May
et: 05 - Mai

en: 06 - June
et: 06 - juuni

en: 07 - July
et: 07 - juuli

en: 08 - August
et: 08 - august

en: 09 - September
et: 09 - september

en: 10 - October
et: 10 - oktoober

en: 11 - November
et: 11 - november

en: 12 - December
et: 12 - detsember

en: view order
et: Vaata tellimust
