Sage Pay (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Start date
ru: Дата начала

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Credit card details
ru: vbv

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Release
ru: Версия

en: You have entered an invalid credit card number.
ru: Вы ввели неправильный номер карты.

en: Expiration:
ru: Истечение:

en: Card type
ru: Тип карты

en: Card owner
ru: Владелец карты

en: Card number
ru: Номер карты

en: Issuing bank
ru: Банк-владелец

en: (if present)
ru: (при наличии)

en: Process card
ru: Обработка карты

en: Order total: @total
ru: Сумма заказа: @total

en: Balance: @balance
ru: Баланс: @balance

en: Charge Amount
ru: Сумма платежа

en: Charge amount
ru: Сумма платежа

en: Select authorization
ru: Выберите способ авторизации

en: 01 - January
ru: 01 - Январь

en: 02 - February
ru: 02 - Февраль

en: 03 - March
ru: 03 - Март

en: 04 - April
ru: 04 - Апрель

en: 05 - May
ru: 05 - Май

en: 06 - June
ru: 06 - Июнь

en: 07 - July
ru: 07 - Июль

en: 08 - August
ru: 08 - Август

en: 09 - September
ru: 09 - Сентябрь

en: 10 - October
ru: 10 - Октябрь

en: 11 - November
ru: 11 - Ноябрь

en: 12 - December
ru: 12 - Декабрь

en: view order
ru: просматривать заказ

en: Start year
ru: Начальный год

en: Issue number
ru: Номер заявки
