Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Credit card details
el: Λεπτομέρειες πιστωτικής κάρτας

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Expiration:
el: Λήξη:

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card owner
el: Ιδιοκτήτης κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: Issuing bank
el: Τράπεζα έκδοσης

en: Order total: @total
el: Σύνολο παραγγελίας: @total

en: Balance: @balance
el: Υπόλοιπο: @balance

en: view order
el: προβολή παραγγελίας

en: Payment failed for order @order_id: @message
el: Η πληρωμή απέτυχε για την παραγγελία @order_id: @message

en: Start year
el: Έτος έναρξης

en: MasterCard
el: Mastercard
