Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: 01 - January
hi: ०१ - जनवरी

en: 02 - February
hi: ०२ - फरवरी

en: 03 - March
hi: ०३ - मार्च

en: 04 - April
hi: ०४ - अप्रैल

en: 06 - June
hi: ०६ - जून

en: 07 - July
hi: ०७ - जुलाई

en: 08 - August
hi: ०८ - अगस्त

en: 09 - September
hi: ०९ - सितम्बर

en: 10 - October
hi: १० - अक्टूबर

en: 11 - November
hi: ११ - नवम्बर

en: 12 - December
hi: १२ - दिसम्बर
