Sage Pay (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Start date
ro: Data de început

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Release
ro: Versiune

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.

en: Card type
ro: Tip de card

en: Card number
ro: Număr card
