Sailor (2.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Header
ar: الترويسة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Highlighted
ar: مبرز
