Sailor (2.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Bottom
az: Aşağı

en: Header
az: Başlıq

en: Tabs
az: Tablar

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
