Sailor (2.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Bottom
da: Bund

en: Header
da: Overskrift

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sign up
da: Tilmeld

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet
