Sailor (2.0.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Bottom
hi: तल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
