Sailor (2.0.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Login
ja: ログイン

en: Bottom
ja: ボトム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Tabs
ja: タブ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sign up
ja: サインアップ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Highlighted
ja: ハイライト
