Sailor (2.0.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Highlighted
lt: Paryškintas
