Sailor (2.0.2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Login
pt: Entrar

en: Bottom
pt: Baixo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Tabs
pt: Separadores

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Sign up
pt: Inscrever

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Primary Menu
pt: Menu Principal

en: Highlighted
pt: Destacado

en: First footer
pt: Primeiro rodapé

en: Second footer
pt: Segundo rodapé

en: Third footer
pt: Terceiro rodapé

en: Fourth footer
pt: Quarto rodapé
