Sailor (2.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Bottom
sr: Дно

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
