Sailor (2.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
