Sailor (2.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Bottom
vi: Cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Sign up
vi: Đăng kí

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Snow
vi: Tuyết

en: Highlighted
vi: Nổi bật
