Sailor (2.0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
