Sailor (2.0.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Login
et: Sisselogimine

en: Bottom
et: Alumine

en: Header
et: Päis

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Snow
et: Lumi

en: Highlighted
et: Eristatud
