Sailor (2.0.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Login
he: כניסה

en: Bottom
he: למטה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Sign up
he: הרשמה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט
