Sailor (2.0.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Bottom
hu: Alja

en: Header
hu: Fejléc

en: Tabs
hu: Fülek

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: About the author
hu: A szerzőről

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt
