Sailor (2.0.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Login
it: Accedi

en: Bottom
it: In fondo

en: Header
it: Intestazione

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Sign up
it: Iscriviti

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Highlighted
it: Evidenziato
