Sailor (2.0.4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Login
oc: Identificant

en: Bottom
oc: Bas

en: Header
oc: Entèsta

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
