Sailor (2.0.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Login
pl: Zaloguj

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
