Sailor (2.0.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Header
sk: Hlavička

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
