Sailor (2.0.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Login
tr: Giriş

en: Bottom
tr: Alt

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Sign up
tr: Kaydol

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
