Sailor (2.0.6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Login
fa: ورود

en: Bottom
fa: پایین

en: Header
fa: سربرگ

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Sign up
fa: عضویت

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
