Sailor (2.0.6) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Highlighted
lv: Izgaismots
