Sailor (2.0.6) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
