Sailor (2.0.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
