Sailor (2.0.6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Login
sl: Prijava

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
