Sailor (3.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Header
ca: Capçalera

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Highlighted
ca: Destacat
