Sailor (3.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Snow
gl: Neve

en: Highlighted
gl: Resaltado
