Sailor (3.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Login
hr: Prijava

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Highlighted
hr: Istaknuto
