Sailor (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг
