Sailor (3.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
