Sailor (3.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
