Sailor (3.0.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Login
de: Anmelden

en: Bottom
de: Unten

en: Header
de: Kopfzeile

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: About the author
de: Über den Autor

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Sign up
de: Registrieren

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Snow
de: Schnee

en: Primary Menu
de: Hauptmenü

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Already have an account?
de: Hast du schon ein Konto?
