Sailor (3.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Login
el: Είσοδος

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
