Sailor (8.x-1.12) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
