Search.io (formerly Sajari) (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Tabs
am: ትሮች
