Sajari (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: search
ku: گەڕان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Minimal
ku: کەمترین
