Sajari (1.0.0-alpha10) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: search
bn: অনুসন্ধান

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন
