Sajari (1.0.0-alpha10) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Template
sr: Шаблон
