Sajari (1.0.0-alpha11) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Project
ca: Projecte

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: search
ca: cerca

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Range
ca: Abast

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Tab
ca: Pestanya

en: Template
ca: Plantilla

en: Query
ca: Consulta

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Sort
ca: Ordenació

en: Remove this item
ca: Elimina aquest element

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: Step
ca: Increment

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Default tab
ca: Pestanya predeterminada

en: Minimal
ca: Mínima

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Sorts
ca: Ordenacions

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre
